top of page

10. Ročník: 2018 | Ražba mincí

Deset ročníků, deset pokusů o zápis do České knihy rekordů a tento jubilejní přinesl další zápis, kdy se nejen frýdeckomísteckým podařilo už během 4 hodin a 20 minut překonat město Chotěboř a vyrazit 750 mincí. Kromě toho se však Frýdek-Místek zapsal s novým rekordem, kdy se během 9 hodin vyrazilo neuvěřitelných 1524 mincí.


Návštěvníci gastrofestivalu Frýdek-Místek plný chutí měli rovněž možnost zapojit se do pokusu o zápis do České knihy rekordů. Jubilejní ročník tradiční frýdeckomístecké akce Beskydských rekordů, která je součástí gastrofestivlu, měl již číslovku deset.


Deset ročníků, deset pokusů o zápis do České knihy rekordů a tento jubilejní přinesl další zápis, kdy se nejen frýdeckomísteckým podařilo už během 4 hodin a 20 minut překonat město Chotěboř a vyrazit 750 mincí. Kromě toho se však Frýdek-Místek zapsal s novým rekordem, kdy se během 9 hodin vyrazilo 1524 mincí. V průběhu dne byly do rekordu vhozeny náhodně také stříbrné mince, které věnovala Česká spořitelna, a. s. s vyobrazením patrona české země sv. Václavem a ze všech zúčastněných byl u vyhlášení nového rekordu vylosován majitel poukazu na tandemový paragliding věnovaným Tiskárnou Kleinwächter.


35 zobrazení

コメント


bottom of page